logo kidp png

Zakładanie firm

"Jedno okienko" w naszej Kancelarii, zakładanie firm w CEIDG, KRS, US, GUS, ZUS, wszystko w jednym miejscu.

Doradztwo

Porady, opinie, wyjaśnienia z zakresu obowiązków podatkowych, procedury podatkowe, deklaracje, reprezentacja.

Kadry - płace, ZUS

Kompleksowa obsługa kadr, naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, rozliczenia z Urzędem Skarbowym. 

Księgowość

Obsługa ryczałtu ewidencjonowanego, księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT.

Karta Dużej Rodziny w naszej Kancelarii

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty min. w naszej Kancelarii. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do usług doradcy podatkowego.

Rodzaje zniżek dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w naszej Kancelarii:

  • Dla przedsiębiorców (posiadających Kartę Dużej Rodziny) i ich nowo powstających firm przez okres pierwszych 6 miesięcy oferujemy zniżkę w wysokości 20% na wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię.
  • Dla przedsiębiorców (posiadających Kartę Dużej Rodziny), którzy nie mają z naszą Kancelarią stałej umowy, oferujemy zniżkę jednorazowa w wysokości 20% na wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię.
  • Dla klientów indywidualnych – nie prowadzących działalności gospodarczej (posiadających Kartę Dużej Rodziny) oferujemy zniżkę w wysokości 10% na wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię.

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie zamieszkania. W urzędzie gminy otrzymamy wszelkie niezbędne informacje. Wniosek, w imieniu rodziny, może złożyć każdy pełnoletni jej członek. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.rodzina.gov.pl


System ulg i bonifikat skierowanych do rodzin wielodzietnych certyfikowany spersonalizowaną bezpieczną Kartą Dużej Rodziny to projekt informatyczny realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wspólnie z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013


Karta Dużej Rodziny to realna pomoc dużym rodzinom. Wspólnie wspieramy politykę prorodzinną.

 

 

INORMACJE

TEL: 77 44 666 22 LUB TEL.KOM. 606 335 947

W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, doborem odpowiedniego pakietu usług, który będzie dla Państwa satysfakcjonujący - zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Podczas spotkania możecie Państwo oczekiwać pełnej informacji o działalności naszej Kancelarii,ofercie, cenniku i warunkach współpracy. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

 

 

Baza wiedzy

 
Unikalna wiedza doradców podatkowych, wieloletnie doświadczenie we współpracy z organami skarbowymi pozwala na optymalne dopasowanie opodatkowania Twojej działalności gospodarczej.

Narzędzia Finansowe

 
Rozpoczynając działalność gospodarczą masz możliwość pozyskania dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy czy instytucji finansowych. Przygotujemy za Ciebie wniosek o dofinansowanie, biznes plan, a póżniej niezbędne dokumenty związane z założeniem działalności i jej rozliczaniem. Wszystko w jednym miejscu.

Szkolenia

 
Prawo podatkowe, prawo pracy, ciągłe zmiany w przepisach wymagają stałej aktualizacji wiedzy w zakresie prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej, dzięki kompleksowym szkoleniom będziesz mógł z wyprzedzeniem planować rozwój Twojej firmy i zatrudnionych pracowników.

Kontakt

Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ Spółka Cywilna Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Os.XXX-lecia 20, 47-303 Krapkowice

tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22

tel. kom. 602 100 497, 606 335 947

email: kancelaria@grokaz.pl

Czynne poniedziałek - piątek

w godz. 7:00-15:00 

 

Mapa dojazdowa

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj mapę